KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396347
nr 1539 6347
Lennart Larsson. Signerad, daterad 63, Klippor vid Flaten. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 21x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 maj 2023
kl 18:01:50